• kursy języków Wrocław
  • szkolenia językowe na zlecenie firmy
  • tłumaczenia Wrocław
  • szkoły językowe Wrocław
  • Obozy 2015, obozy młodzieżowe
  • Pólkolonie Wrocław
  • Obozy językowe za granicą

Lektorzy języka angielskiego

Tytuł O lektorze O sobie samym
Suzanna

native speaker języka angielskiego
od 2 lat w Lektorze

My name is Suzanna. I lived in South Africa for 20 years. Born to a Polish father and Ukrainian mother there was always talk of going back to Europe.  After I matriculated, I came to Poland to study Industrial Design and started teaching English part time. I've taught in big and small companies as well as in language schools working with kids from as young as 4 years old. I fell in love with teaching and the inter-personal tutoring method. I approach each student differently, focusing on each persons needs and potential. I love working with both kids and grown-up kids and can boast about their successes in English for days on end.

My interests include Education, Music, Health and Fitness and People :)

Rafał

native-speaker języka angielskiego
absolwent University of Connecticut, Bachelor in Liberal Arts and Sciences
od roku w Lektorze

My name is Rafal and I moved to Wrocław from Connecticut about a year ago. I really enjoy teaching English because of all the interesting people you meet. One of my passions in life is music, I love to listen to music at home whether it be on vinyl records or digital. Whenever I have the opportunity I try to seek out new sounds by going to concerts and performances. In my free time I like to read, go on hikes, discovering Wrocław, and most of all spending time with my family.

Mateusz

lektor języka angielskiego
absolwent filologii angielskiej
od 2014 roku w Lektorze

Zainteresowanie połączone z pasją to moja codzienność. Uwielbiam dzielić się z ludźmi tym, w co obdarzył mnie Bóg. Na co dzień pracuję w najlepszym Wrocławskim gimnazjum, gdzie nauka przerodziła się w zabawę językiem obcym. 
Zajmuję się prowadzeniem kursów w firmach, prywatnych szkołach oraz ściśle współpracuję z Uniwersytetem Wrocławskim, z wydziałem filologicznym. Moja praca opiera się głównie na nauczaniu za pomocą nowych technologii takich jak: tablica interaktywna oraz platformy edukacyjne. W wolnych chwilach pracuję w Lektorze i tak już od kilku lat poznaję wspaniałych ludzi, którzy bardzo doceniają moją pracę. Ze względu na swoje zainteresowania językiem angielskim, zajmuję się tłumaczeniami, zarówno pisemnymi jak i symultanicznymi oraz konsekutywnymi.
Poza praca, uwielbiam chodzić na siłownię, basen oraz do kina. Czas spędzony ze swoją rodziną uważam za bezcenny i kiedy tylko mogę sobie na to pozwolić, po prostu wyłączam telefon komórkowy, wsiadam do samochodu i jadę do swoich rodziców, gdzie zaczęła się moja przygoda z językiem. Jestem przekonany, że bez nich oraz bez mojej siostry, moja kariera zawodowa nie była by taka owocna. Doceniam każdą chwilę, bo "you never know what tomorrow brings".
 

Kamila

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od 2014 roku w Lektorze

Cześć! Nazywam się Kamila. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 4 lat. Kocham to co robię i nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Nauczanie to moja pasja, a uczniowie są tymi, z którymi mogę się nią dzielić. W czasie swoich zajęć staram się kłaść nacisk na komunikację oraz na to, aby nauka języka angielskiego stała się przyjemnością dla moich uczniów. Oprócz nauczania kocham również taniec towarzyski, który w moim życiu jest obecny już prawie 15 lat. Mój ulubiony taniec? - Zdecydowanie energiczny ‘jive’!

Dorota

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od tego roku znów w Lektorze

Witam, na imię mam  Dorota i uczę języka angielskiego od zawsze, bo rozpoczęłam mając 19 lat ;)

Lubię uczyć tych, co się chcą nauczyć i nie szukają wymówek. Prywatnie mam trójkę dzieci, męża i psa. 

Pracuję z zapałem i entuzjazmem, nie boję się wyzwań a "trudne przypadki" rozpracowuję bardzo szybko.

Adam

native-speaker języka angielskiego
od roku w Lektorze

I moved to Wroclaw from Liverpool in June 2013. I am very pleased to be living in such a beautiful and exciting city. I really enjoy teaching English, and I also enjoy (trying) to speak Polish too!!  When I am not in a class room I can often be found playing violoncello with my various Polish friends in different art galleries and cafes around the city. 

 

Olga

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego
od 4 lat w Lektorze

Jestem całkowicie oddana i zaangażowana w pracę, posiadam ukończone kursy metodyczne oraz pedagogiczne. Staram się być otwarta na ludzi i zawsze uśmiechnięta. Moje największe zainteresowanie zawodowe to naturalna dwujęzyczność. Poza tym,  interesuję się kulturą i literaturą krajów niemieckojęzycznych oraz podróżami.

Aleksandra

lektor języka angielskiego
absolwentka anglistyki
od 9 lat w Lektorze

Jestem zaangażowana, kreatywna i pogodna. Lubię zarażać uśmiechem :-D

Oprócz uczenia, uwielbiam muzykę, kino, literaturę amerykańską oraz podróże (zabytki, faunę i florę oraz  tubylców;-)). Ogromną przyjemność sprawia mi porozumiewanie się w lokalnym języku, niezależnie od popełnianych błędów, a często właśnie dzięki nim można czynić postępy i poszerzać swoją wiedzę.

Na moich zajęciach możecie spodziewać się przyjemnej atmosfery, ciekawych i wymagających zadań,  dobrej zabawy podczas wciągających gier i konwersacji … Zapraszam serdecznie.

Monika

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Opolskiego
od 6 lat w Lektorze

Miłośniczka podróżowania, poznawania nowych miejsc i kultur. Interesuję się psychologią i chętnie poznaję nowych ludzi. W wolnym czasie chodzę do kina, teatru oraz uprawiam różne dyscypliny sportowe.

Magdalena

lektor języka angielskiego,
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego,
od 2 lat w Lektorze

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2003r. pracuję jako lektor języka angielskiego. Dziesięciokrotnie szkoliłam się na kursach zagranicznych, gdzie zdobyłam spore i bardzo cenne doświadczenie. Dokształcałam się w Nowym Jorku, Miami (Floryda), Londynie, Oxfordzie, Ramsgate i na Malcie. Dzięki tym wyjazdom mogłam szlifować język angielski, poszerzać zasób słownictwa o nowopowstałe wyrażenia, nawiązać kontakty z ludźmi z innych krajów, jak również poznać kulturę krajów anglojęzycznych, co jest bardzo ważne w wykonywaniu mojej pracy lektora języka angielskiego.

Moje największe pasje to: nauczanie języka angielskiego, sport oraz podróżowanie. Uwielbiam zwiedzać różne zakątki świata, poznawać ludzi i kulturę różnych krajów. W wolnym czasie uprawiam sport: biegam, jeżdżę na nartach, jeżdżę konno, tańczę.

Jestem osobą bardzo energiczną, radosną, kreatywną i łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Moi słuchacze mówią, że "uśmiech nigdy nie schodzi z mojej twarzy" :-) Ponadto, charakteryzuje mnie życzliwość, chęć pomagania innym i kultura osobista. Słuchacze uwielbiają mnie za profesjonalizm, ogromne poczucie humoru, zaangażowanie w prowadzeniu zajęć, energię i radość, jaką mam w sobie i daję innym :-)

Anna

lektor języka angielskiego,
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego,
od roku w Lektorze

Zafascynowana literaturą amerykańską, miłośniczka kotów, nurkowania i dobrego jedzenia.

Poznawanie języka obcego jest dla mnie fascynującą górską wędrówką. Choć czasami może się ona wydawać długa i trudna, warto pokonać kręte ścieżki i strome zbocza, by ujrzeć piękny widok rozciągający się z góry. Jako lektor języka angielskiego, jestem przewodnikiem w tej podróży: pokazuję najpiękniejsze jej aspekty i pomagam pokonać najtrudniejsze odcinki trasy. Wyruszamy? :)

Agata

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od 2014 roku w Lektorze

Wiem, jak banalnie to brzmi, ale ja naprawdę uwielbiam uczyć. Do tego stopnia, że w wakacje uczę ludzi nurkować. Obok uczenia nurkowanie do niedawna było moją drugą pasją, zamienioną z sukcesem w zawód. Jeszcze do niedawna pracowałam rok akademicki jako lektor, a pozostały czas jako instruktor nurkowania w Chorwacji. Idealne połączenie. Przygodę z Lektorem rozpoczęłam niedawno, ale angielskiego uczę w firmach i na kursach dla dorosłych już ładny kawał czasu (od 2007), pracuję także z dzieciaczkami w wieku 2,5 – 5 lat, chociaż w ich przypadku wypada raczej powiedzieć, że dziko harcujemy i się bawimy. Do grona moich uczniów mogę także zaliczyć obcokrajowców, których uczyłam nie tylko polskiego, ale także np. Niemców uczących się angielskiego, czy Chińczyka, który chciał poznać niemiecki. I oto w moje dzikie, nieuporządkowane życie, wypełnione podróżami, wodą i przygodą 13. lipca 2013 wkroczył mój Syn. I teraz mam pełne ręce roboty, żeby mu pokazać świat. Podróżujemy zatem tu i tam, spotykamy nowych ludzi, kultury, miejsca, czyli znów uczyć, uczyć, uczyć...

Renata

lektor języka angielskiego

absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu

Od 2 lat w Lektorze

Język angielski jest moją 'pierwszą miłością' i jest ze mną przez większość mojego życia. Naukę rozpoczęłam jako ośmioletnia dziewczynka i od razu pokochałam ten język. Po ukończeniu liceum, w klasie z rozszerzonym angielskim, zdecydowałam się na roczny wyjazd do USA, aby tam praktycznie poćwiczyć zdobytą wiedzę. Już przed rozpoczęciem studiów rozpoczęłam pracę jako lektor.

W czasie wolnym lubię gotować i oczywiście jeść sporządzone potrawy. Uwielbiam spędzać czas w wodzie, więc pływanie to moje hobby, ostatnimi czasy pochłonęła mnie jazda na rolkach oraz zumba.

Sylwia

lektor języka angielskiego
absolwentka anglistyki
od 6 lat w Lektorze

I love English - to moje hobby i moja praca. Uczę z uśmiechem jak czerpać radość z nauki. Psychologia i literatura dostarczają mi pomysłów na życie. Jestem niepoprawną optymistką i wierzę w cuda. Świat jest piękny a ludzie warci spotkania.

Emilia

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Opolskiego
od 4 lat w Lektorze

Cześć! Mam na imię Emilia i od 2011 roku mam przyjemność prowadzić kursy z języka angielskiego dla Szkoły Językowej Lektor. Moja przygoda z nauczaniem języka Shakespeare'a zaczęła się już na studiach, kiedy to starałam się zarazić miłością do tego języka dzieci sąsiadów i znajomych. Zarówno w życiu, jak i w pracy kieruję się mottem: "Today is a good day to learn something new". Moją pasją są podróże. Lubię zwiedzać świat i próbować lokalne potrawy.

 

Anna

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 4 lat w Lektorze

Jestem lektorem języka angielskiego, ale pociąga mnie także kultura południa, szczególnie Włochy.  Zawsze chętnie wracam do Rzymu, w końcu to kolebka cywilizacji! Ponadto jestem ciepłolubna więc  każdy wyjazd do tego kraju sprawia mi ogromną frajdę. Uwielbiam tamtejsze makarony i rzymską pizzę- tak, gotowanie jest dla mnie przyjemnością. Lubię spacery i wycieczki rowerowe. Podchodzę do życia optymistycznie, a ono przynosi mi wiele zabawnych sytuacji.

W moim życiu ważną rolę odgrywa nauczanie - pochodzę z rodziny nauczycielskiej, więc mam to już we krwi. Na pewno jednak używam bardziej nowoczesnych metod niż moja babcia kiedyś. Każda sala w Lektorze wyposażona jest nowoczesny sprzęt multimedialny, dzięki czemu przygotowuję różnorodne i atrakcyjne zajęcia przy użyciu Internetu. Poruszanie bieżących i interesujących tematów sprzyja ożywianiu dyskusji, a co za tym idzie, rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych słuchaczy.

Inni lektorzy angielskiego

Marta

lektor języka angielskiego

absolwentka NKJO, Uniwersytetu Wrocławskiego i WSH we Wrocławiu

od 5 lat w Lektorze

Zapalona miłośniczka podróżowania i gotowania z niedawno odkrytą pasją do gór i fotografii. Ciągle w ruchu i zawsze tryskająca energią. W czasie swoich podróży staram się 'wyłapywać' różnice językowe i właśnie to jest głównym obszarem moich zainteresowań. Jako lektorka staram się przekazywać uczniom swoją wiedzę z języka angielskiego w jak najprzyjemniejszy i jak najbardziej efektywny sposób, jednocześnie motywując do ciągłej pracy. Używam rozmaitych technik, tak aby trafiły do każdego. Tak w pracy jak i w życiu próbuję różnorodnych aktywności, od kickboxingu po zumbę, od nart po pływanie w gorących morzach. Na zajęciach na pewno nie będzie nudno. Do zobaczenia! :)

Pracuję w Lektorze od kilku lat. Cenię sobie zajęcia z dorosłymi, gdyż uczą się w sposób świadomy i refleksyjny. Zachęcam do nauki języka angielskiego używając różnych środków, tj. gier językowych, ciekawych ćwiczeń komunikacyjnych, słowotwórstwa, skojarzeń, definiowania (co u niektórych na początku wzbudza strach, a zmienia się w dobrą zabawę ). Za cel stawiam sobie przełamanie bariery językowej i aby nauka języka stała się dla każdego przyjemnością. Cieszę się, że swoją wiedzę mogę wykorzystać pracując jako lektor. Zapraszam na moje zajęcia!

Magdalena

lektor języka angielskiego
absolwentka NKJO w Legnicy i Uniwersytetu Wrocławskiego
od 6 lat w Lektorze

Jestem lektorką języka angielskiego, osobą otwartą, lubiącą poznawać nowych ludzi.

Interesuję się psychologią społeczną, zachwycam malarstwem, kocham biegać i rozmawiać o jedzeniu.

W pracy cenię profesjonalizm i przyjazną atmosferę.

Podczas zajęć kładę nacisk na komunikację i praktyczne używanie języka.

Aleksandra

lektor języka angielskiego
absolwentka NKJO w Legnicy oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej
od 2 lat w Lektorze

Nazywam się Ola i jestem lektorką mniej więcej od stu lat i tyle samo mam zamiar jeszcze uczyć :) Angielski jest moją wielką pasją i na zajęciach staram się zarazić nią moich uczniów - i tych młodszych, i tych starszych. Poza tym, uczę się jeszcze hiszpańskiego - by w przyszłości móc uczyć i tego języka.

David

native-speaker języka angielskiego
absolwent Brunel University w Londynie
od 3 lat w Lektorze

My name’s David and I have lived and worked in Poland since the late nineteen nineties.

When the weather allows it, I enjoy,cycling, walking, and sailing my home-made boat.  When the weather doesn’t, almost anything connected to railways interests me, as does the world of science.

 

For some years now I have been a keen backgammon player, and I occasionally try my hand at poker and chess as well.  I’m also a fan of Polish cinema, and have seen over one hundred Polish films at the cinema over the last decade and a half.

 

You might hear me from time to time on language-teaching CDs.  One or two commercials for the English-speaking market have me as their narrator as well, so if you’re watching an advert and the voice sounds familiar, it’s probably me.

Karol

native-speaker języka angielskiego

od 7 lat w Lektorze

I came to Poland 12 years ago. Initially it was supposed to be only for six months. I started to teach English and my stay in Poland started to extend. After a while Wrocław became my second home. What I like most about my job is that I have opportunity to meet a lot of interesting people. You can say that I teach them English and they throughout their stories teach me the things I would have never learnt If I were doing some other job .

Przyjechałem do Polski 12 lat temu. Początkowo miało to być tylko na 6 miesięcy. W międzyczasie zacząłem uczyć angielskiego i ten okres się zaczął wydłużać. Po pewnym czasie Wrocław został moim drugim domem. To co najbardziej lubię w swojej pracy to kontakt z różnymi ciekawymi ludźmi. Można powiedzieć, że ja ich uczę angielskiego - a oni przez swoje opowieści rzeczy których bym nie poznał wykonując jakikolwiek inny zawód.

Natalia

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 4 lat w Lektorze

Uśmiechnięta, pełna energii i kochająca język angielski - oto cała ja! Każda lekcja to nowa fascynująca przygoda z językiem, więc nie można się ze mną nudzić ;) Nauczanie to nie moje jedyne hobby. Swój czas poświęcam na zgłębianie fenomenu anglojęzycznej literatury fantasy, tworzenie biżuterii, a ostatnio również sporty wodne - żeglarstwo i spływy kajakowe w uroczych zakątkach Polski. Uwielbiam aktywnie spędzać czas i ciągle szukam nowych wyzwań!

 

Praca w Lektorze to wspaniała szansa na spełnienie zawodowych aspiracji i poznanie wielu interesujących osób. Uczę języka angielskiego i cieszę się, że należę do tak profesjonalnego grona lektorów, pracując dla szkoły z wieloletnią tradycją i uznaną na rynku marką. Oferta kursów jest tak bogata, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - nawet najbardziej wymagający klienci. Polecam naukę w Lektorze każdemu, kto chce przeżyć wspaniałą przygodę z językiem!

Małgorzata

lektor angielskiego 

absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej i Uniwersytetu Wrocławskiego

od 4 lat w Lektorze

Lektorka angielskiego z hiszpańską duszą (tak twierdzi mój mąż) :-)

Uwielbiam: angielski, salsę, dobrą kawę, wędkowanie, wszystko, co napisze Jodi Picoult (nawet listę zakupów), eksperymenty kulinarne, Bruce’a Springsteena i Amandę Marshall.

Lubię mówić, ale też słuchać i jestem dość uparta w dążeniu do celu.

Moje motto: Rób, to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.

Angielski jest dla mnie przede wszystkim pasją, którą staram  się przekazać kursantom. Dysponuję dużymi pokładami cierpliwości i determinacji. Priorytetem są dla mnie indywidualne potrzeby kursanta i na tej podstawie opieram każde zajęcia.

Ligia

lektor języka angielskiego
absolwentka NKJO w Wałbrzychu i Uniwersytetu Wrocławskiego
tłumacz przysięgły
od 8 lat w Lektorze

Uczę... odkąd pamiętam

Uczę bo … jest 1000 powodów, ale głównie dlatego, że jest to zajefajna zabawa.

               ... zawsze mogę się nauczyć czegoś nowego od innych

                ...lubię widzieć efekty swojej pracy

W życiu najbardziej cenię... szczerość, lojalność i zaangażowanie

Gdybym nie była lektorką to bym … pokazywała pasażerom jak zakładać kamizelkę ratunkową w samolocie i zagadywałabym ich po angielsku.

Kiedy nie nauczam, a to się rzadko zdarza ...zwiedzam ciekawe miejsca te bliższe i dalsze, poznaję nowych ludzi i walczę z chwastami o przestrzeń życiową dla moich działkowych  kwiatków, staram się spędzać czas aktywnie.

Na co stawiam w życiu … na naukę języków obcych i dlatego od 3 lat zgłębiam tajnki języka chińskiego, ale póki co … zapraszam na swoje zajęcia z angielskiego. :)

Motto: 'Practice makes perfect”.

Joanna

lektor angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 6 lat w Lektorze

Prywatnie to najchętniej spędzałabym całe dnie w ciepłym Oceanie Indyjskim, delektując się kulturą i pięknem natury i architektury Dalekiego Wschodu; ale również kocham Wrocław i przejażdzki rowerowe trasą pergola - wały - stare miasto. W długie jesienne i zimowe wieczory często zagłębiam się w literaturę opisującą Japonie, ucząc się przy tym języka japońskiego.

Moje motto życiowe to "Codziennie staraj się wykraczać poza swoje możliwości".

Wydaje mi się, że bycie lektorem to ciekawa i nierutynowa praca. Uczenie języka to często fajna zabawa, oglądanie filmów, czytanie bajek i powieści, rozmowy na różne tematy i odgrywanie scenek z życia codziennego -  ćwiczenia, które prowadzą ostatecznie do radości i dumy mojego słuchacza, ze potrafi się odnaleźć w innej niż polsko-języczna rzeczywistość.

 

Hanna

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Śląskiego
od 7 lat w Lektorze

W posługiwaniu się językami obcymi piękny jest dla mnie już sam moment zrozumienia, kiedy dwie osoby pochodzące z różnych krajów potrafią – dosłownie i w przenośni – znaleźć wspólny język. Pozwala to, mimo wszystkich wizualnych różnic, poczuć się jak w domu w nawet najbardziej odległym zakątku świata. Między innymi  tego właśnie doświadczam oddając się jednej z największych moich pasji jaką jest podróżowanie.

Agnieszka

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 6 lat w Lektorze

Jestem lektorem od 5 lat. Poza prowadzeniem zajęć, dużo czasu poświęcam na wyszukiwanie tekstów i dialogów,  zawierających niezbędne dla moich słuchaczy słówka i zwroty. Największą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dzięki mojemu zaangażowaniu, odnoszą oni sukcesy, w praktycznym zastosowaniu poznanego materiału. Zdaję sobie sprawę z rozmaitości ich potrzeb. Dlatego dla mnie, praktyczna znajomość języka, to zarówno przygotowanie do trudnego egzaminu, jak i bezproblemowa komunikacja na zagranicznym wyjeździe.

Ewa

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Opolskiego
od 8 lat w Lektorze

W Lektorze lektoruję już 8 rok, przez ten czas miałam okazję poznać wielu świetnych kursantów, którzy, dzięki mnie (nieskromnie mówiąc) pozdawali egzaminy i w języku Szekspira umieją się porozumieć.  Jestem magistrem filologii angielskiej, niejako z przypadku - bo na maturze pisałam biologię, ale lekarz byłby chyba ze mnie żaden;) Wolę spełniać się w nauczaniu, grupy kursantów dają mi energię do działania, dzięki czemu niestraszne mi zajęcia nawet w późnych godzinach wieczornych (pon, środy 19.40-21.10:))

W wolnym czasie czytam, eksperymentuję z nowymi smakami i odkrywam nieznane miejsca. A, i uczę się hiszpańskiego!

Zobacz  lektorów niemieckiego

Zobacz lektorów innych języków.