Jak wybrać najlepszy wakacyjny obóz dla dziecka? | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Jak wybrać najlepszy wakacyjny obóz dla dziecka?

obozy letnie dla młodzieży

Letnie obozy i kolonie to najlepsza okazja do intensywnego wypoczynku, rozwijania pasji, nawiązywania nowych znajomości. Dzieci i młodzież chętnie wyjeżdżają podczas wakacji nad morze, w góry, czy inne, równie piękne zakątki Polski, a także w ciekawe miejsca za granicą.

Oferty kolonii i obozów organizowanych podczas wakacji są tak różnorodne, że każde dziecko znajdzie wyjazd dla siebie.  Kluczem jest jednak decyzja o tym, czym najbardziej interesuje się dziecko, jaką pasję chce rozwijać podczas wakacji. Należy też pamiętać o tym, że kolonia czy obóz muszą spełnić przede wszystkim rolę wyjazdu wypoczynkowego – od tego są wakacje. A zatem, aby wybrać dla dziecka najlepszy obóz, musimy wsłuchać się w jego opinię – czy chce pojechać na obóz językowy, artystyczny, czy sportowy.

Największą popularnością cieszą się kolonie i obozy rekreacyjne i sportowe, podczas których uczestnicy mają mnóstwo okazji do aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Można się wybrać na obozy tematyczne, które poświęcone są jednej wybranej dyscyplinie – są to na przykład obozy windsurfingowe, żeglarskie, tenisowe, czy pływackie. Jeśli jednak nasze dziecko nie ma jednej ulubionej dziedziny – może wybrać się na obóz łączący  kilka sportów. Bogatą ofertę stanowią także obozy artystyczne, dla dzieci zainteresowanych tańcem, grą aktorską, muzyką, czy różnymi dziedzinami plastycznymi. Z kolei dzieci i młodzież pasjonująca się nauką języków obcych lub chcąca odświeżyć swoją wiedzę może wyjechać na kolonie i obozy językowe.

Wybierając obóz wakacyjny dziecka należy kierować się przede wszystkim jego zainteresowaniami, ale także preferencjami odnośnie miejsca i dodatkowych atrakcji. Pamiętajmy, że oferty letnich obozów są bardzo zróżnicowane więc niemal każdy szczegół wyjazd możemy dopasować do własnych preferencji.

Kontakt

LEKTOR Travel  sp. z o.o.

ul.Oławska 25

50-123 Wrocław

tel. 71 3725292

info@lektor-travel.pl

www.lektor-travel.pl

Opłaty za obozy i kolonie prosimy wnosić na;

Nr konta: 33 1600 1462 1844 5031 3000 0001

 

Zadaj pytanie (Contact us)