Kursy językowe w Anglii - EC 2018
  • oferta kursów zagranicznych

EC

angielski w Anglii

Pod koniec XIX i na początku XX wieku zaczął się prawdziwy rozkwit Brighton jako letniej stolicy Anglii. Do dziś jest to niezwykle popularny ośrodek wśród turystów (zarówno z Anglii jak i z innych krajów). Linia kolejowa łącząca Londyn z Brighton pozwala na odbycie chociażby jednodniowej wycieczki i spędzenie paru chwil na plaży. Zajęcia dla młodzieży odbywają się w Brighton College. Kursanci mają dostęp do kafejki, krytego basenu, boisk sportowych, ogrodu, internetu. Dojazd do centrum miasta i zakwaterowania u rodzin zajmuje 30-40 minut.

kursy językowe za granicą

Cambridge jest kosmopolitycznym miastem z niesamowitą architekturą - zarówno nową jak i starą. Warto zobaczyć Cambridge z kilku powodów: średniowiecznych ulic, ogrodów, mostów, ale też muzeów, galerii, sklepów etc. Podróż do Londynu trwa ok. 1 godziny. Obecnie Cambridge jest tętniącym życiem miastem, pełnym młodych ludzi i studentów. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym, przestronnym budynku szkoły. Dojazd z zakwaterowania do szkoły zajmuje 30-45 minut (konieczny jest dojazd autobusem - ok. £15/tydzień).

angielski w Londynie

Będąc w Wielkiej Brytanii nie można nie zobaczyć Londynu. Szkoła posiada kilka campusów w Londynie. Campus Shoreditch -zajęcia odbywają się New City College, natomiast zakwaterowanie jest w UAL Will Wyatt Court residence – w odległości ok. 5 minut pieszo od siebie. A wszystko to w dzielnicy  Shoreditch (strefa 2). Na terenie campusu mieszkają opiekunowie młodzieży, znajduje się tam całodobowa recepcja. Obiekt jest monitorowany, z dostępem do wifi.
Campus UCL -zajęcia odbywają się University College London, zakwaterowanie na miejscu , na terenie campusa UCL. Campus w strefie 1- samo centrum , niedaleko Oxford Street i Covent Garden. Na terenie campusu mieszkają opiekunowie, całodobowa recepcja. Obiekt ma duże zaplecze sportowe, z dostępem do wifi.