Obozy za granicą - Sprachcaffe 2018
  • oferta kursów zagranicznych

Sprachcaffe

kurs w Londynie

Londyn jest źródłem wielu światowych trendów. Dzięki temu, że znajduje się w nim wiele historycznych miejsc i międzynarodowych dzielnic, bez wątpienia nigdy nie przestanie zachwycać turystów. Kampus szkoły St. Margaret’s położony jest w bezpiecznym zakątku Londynu docenianym tak samo przez uczniów jak i ich rodziców. Sąsiednia dzielnica Hampstead ma bardzo dobrą reputację, a samo St. Margaret’s należy do czołówki brytyjskich szkół z internatem. Młodzież ma możliwość uczyć się angielskiego w tradycyjnej szkole z internatem założonej w 1749 roku.

 

kursy w Anglii

Londyn - tętniąca życiem stolica Anglii, będąca zawsze o krok z przodu w stosunku do reszty świata, to centrum przygód. Spotkasz tu najbardziej zwariowanych ludzi, ale też poczujesz powiew brytyjskiej tradycji. Dzisiaj zobaczysz w tym mieście, co będzie działo się jutro w innych miejscach na Ziemi. W klubach grają najnowsze hity, a w sklepowych witrynach możesz podziwiać najświeższe trendy. Szkoła znajduje się w dzielnicy mieszkalnej Ealing w zachodniej części Londynu. Zarówno do centrum, jak i na lotnisko Heathrow dotrzesz stąd w 40 minut, dzięki pobliskiej stacji Ealing Broadway.

kursy za granica

Spokojne nadmorskie miasteczko Eastbourne jest pieszczotliwie nazywane przez mieszkańców "Sunshine Coast" - i to nie przypadek! Eastbourne jest jednym z najbardziej słonecznych miast w Anglii. Otaczające je wzgórza, sprawiają, że panuje tam przyjemnie łagodny klimat, przyciągający wielu turystów. W tym popularnym nadmorskim kurorcie znajduje się siedmiokilometrowa promenada, tętniąca życiem i letnią atmosferą. Szkoła językowa w Eastbourne jest idealnym miejscem do nauki języka angielskiego: nowocześnie wyposażony budynek znajduje się w centrum miasta. Dzięki takiemu położeniu, bezpośrednie sąsiedztwo szkoły oferuje wiele możliwości rozrywki, rekreacji i szereg obiektów sportowych.

angielski w Anglii

Brighton to znany angielski kurort nadmorski pełen zabytków (Royal Pavilon, Lanes, Palace Pier) i atrakcji dla zwiedzających. Brighton położone nad morzem, z wieloma zabytkami i wspaniałą atmosferą stanowi perfekcyjne miejsce do nauki języka angielskiego. Szkoła mieści się centrum miasta, blisko wszystkich zabytków i atrakcji miasta. W pobliżu szkoły znajduje się wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Szkoła posiada budynek z 14 klasami, biblioteką z multimediami. Sprachcaffe dysponuje również własną rezydencją - hotelem dla kursantów z 50 komfortowo urządzonymi pokojami z łazienką. Zajęcia mogą odbywać się również w drugim budynku, oddalonym o 30 min. drogi od budynku głównego.