Lektorzy języka angielskiego | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Lektorzy języka angielskiego

Tytuł O lektorze O sobie samym
Rafał

lektor języka angielskiego absowent Uniwersytetu Wrocławskiego od 2015 w Lektorze

Urodziłem się w stolicy Grecji, Atenach i tam spędziłem kilka pierwszych lat mojego życia. Mimo to nie jestem Grekiem i po grecku nie mówię, jednak wszystko, co grecka kultura ma najlepszego do zaoferowania zostało gdzieś we mnie: radość, uśmiech, otwartość i zamiłowanie do rozmów! Te elementy są zawsze obecne na moich zajęciach angielskiego. Dobra atmosfera i dużo konwersacji pomagają uczniom przełamać wszelkie bariery językowe i szybko nabrać nowych umiejętności. 
I stopień filologii angielskiej na UWr ukończyłem w 2015 roku, lecz angielskiego uczę już od 4 lat. W LEKTORZE pracuję od roku i jestem wdzięczny wszystkim uczniom i pracownikom LEKTORA za wspaniałą przygodę, jaką jest codziennie przebywanie wśród nich! :)

lektor języka angielskiego - Marta Marta

lektor języka angielskiego absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego od 2015 w Lektorze

Hello!
Mam na imię Marta i z Lektorem współpracuję od roku, jednak angielskiego uczę nieco dłużej ;) Angielski od zawsze był moją pasją i chcę nią zarażać innych, tak, aby nauka języka była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Podczas lekcji lubię miłą i przyjazną atmosferę- dzięki niej moi kursanci z chęcią uczestniczą w zajęciach.
W czasie wolnym podróżuję oraz czytam- od kryminałów, przez fantastykę aż po horrory. Jestem też wielką fanką filmów i seriali, z którymi spędzam chyba za dużo czasu (co ze wstydem muszę przyznać...)

Magdalena

lektor języka angielskiego
absolwentka NKJO we Wrocławiu
od 2014 w Lektorze

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od kilku lat, równocześnie przygotowując pracę doktorską z historii architektury. Interesuję się historią Wrocławia i Śląska, zwłaszcza w XIX wieku ze szczególnym naciskiem na architekturę tego okresu.
W wolnych chwilach: czytam (głównie reportaże podróżnicze i komiksy), uczę się języków obcych, uprawiam sport (kickboxing, snowboard, tenis), gotuję, szwendam się z aparatem fotograficznym, odwiedzam wystawy, szyję, tworzę biżuterię, maluję, szwendam się po targach staroci, planuję podróże (te całkiem bliskie rowerem po Wrocławiu, jak i te trochę dalsze...najczęściej na południe Europy lub na Wyspy Brytyjskie). Kolekcjonuję książki kucharskie, zwłaszcza takie, które łączą w sobie moje trzy pasje: gotowanie, dobrą fotografię i podróże.
Lubię uczyć zarówno dorosłych jak i dzieci, ale zajęcia z tymi drugimi cenię sobie szczególnie. Młode umysły są niezwykle chłonne, mają mniej uprzedzeń i oporów niż dorośli, a poprzez zabawę budujemy ich pozytywne skojarzenia z językiem obcym, które zaowocują w późniejszych latach nauki.

Rafał

native-speaker angielskiego
absolwent University of Connecticut
od 2014 w Lektorze

My name is Rafal and I moved to Wrocław from Connecticut about two years ago. I really enjoy teaching English because of all the interesting people you meet. One of my passions in life is music, I love to listen to music at home whether it be on vinyl records or digital. Whenever I have the opportunity I try to seek out new sounds by going to concerts and performances. In my free time I like to read, go on hikes, discovering Wrocław, and most of all spending time with my family.

Wesley

native-speaker języka angielskiego od 2014 w Lektorze

I moved to Poland from Pennsylvania more than eight years ago. Wrocław has become my primary home and I absolutely love it here.
My background has been a bit scattered from teaching dance and tennis lessons to construction management in NYC. With that said, teaching English has been the been the most rewarding job by far.
Outside the English lessons I enjoy teaching, I spend time cycling, weightlifting, hiking, film making, and drinking copious amounts of coffee.

Dorota

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od 2000 w Lektorze

Witam, na imię mam  Dorota i uczę języka angielskiego od zawsze, bo rozpoczęłam mając 19 lat ;)

Lubię uczyć tych, co się chcą nauczyć i nie szukają wymówek. Prywatnie mam trójkę dzieci, męża i psa. 

Pracuję z zapałem i entuzjazmem, nie boję się wyzwań a "trudne przypadki" rozpracowuję bardzo szybko.

Olga

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego
od 2012 w Lektorze

Jestem całkowicie oddana i zaangażowana w pracę, posiadam ukończone kursy metodyczne oraz pedagogiczne. Staram się być otwarta na ludzi i zawsze uśmiechnięta. Moje największe zainteresowanie zawodowe to naturalna dwujęzyczność. Poza tym,  interesuję się kulturą i literaturą krajów niemieckojęzycznych oraz podróżami.

Adam

native-speaker języka angielskiego
od 2014 w Lektorze

I moved to Wroclaw from Liverpool in June 2013. I am very pleased to be living in such a beautiful and exciting city. I really enjoy teaching English, and I also enjoy (trying) to speak Polish too!!  When I am not in a class room I can often be found playing violoncello with my various Polish friends in different art galleries and cafes around the city. 

 

Natalia

lektor języka angielskiego absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego od 2010 w Lektorze

Uśmiechnięta, pełna energii i kochająca język angielski - oto cała ja! Każda lekcja to nowa fascynująca przygoda z językiem, więc nie można się ze mną nudzić ;) Nauczanie to nie moje jedyne hobby. Swój czas poświęcam na zgłębianie fenomenu anglojęzycznej literatury fantasy, tworzenie biżuterii, a ostatnio również sporty wodne - żeglarstwo i spływy kajakowe w uroczych zakątkach Polski. Uwielbiam aktywnie spędzać czas i ciągle szukam nowych wyzwań!

 

Praca w Lektorze to wspaniała szansa na spełnienie zawodowych aspiracji i poznanie wielu interesujących osób. Uczę języka angielskiego i cieszę się, że należę do tak profesjonalnego grona lektorów, pracując dla szkoły z wieloletnią tradycją i uznaną na rynku marką. Oferta kursów jest tak bogata, że każdy znajdzie tu coś dla siebie - nawet najbardziej wymagający klienci. Polecam naukę w Lektorze każdemu, kto chce przeżyć wspaniałą przygodę z językiem!

Aleksandra

lektor języka angielskiego
absolwentka anglistyki
od 2005 w Lektorze

Jestem zaangażowana, kreatywna i pogodna. Lubię zarażać uśmiechem :-D

Oprócz uczenia, uwielbiam muzykę, kino, literaturę amerykańską oraz podróże (zabytki, faunę i florę oraz  tubylców;-)). Ogromną przyjemność sprawia mi porozumiewanie się w lokalnym języku, niezależnie od popełnianych błędów, a często właśnie dzięki nim można czynić postępy i poszerzać swoją wiedzę.

Na moich zajęciach możecie spodziewać się przyjemnej atmosfery, ciekawych i wymagających zadań,  dobrej zabawy podczas wciągających gier i konwersacji … Zapraszam serdecznie.

Monika

lektor języka angielskiego absolwentka Uniwersytetu Opolskiego od 2010  w Lektorze

Miłośniczka podróżowania, poznawania nowych miejsc i kultur. Interesuję się psychologią i chętnie poznaję nowych ludzi. W wolnym czasie chodzę do kina, teatru oraz uprawiam różne dyscypliny sportowe.

Marta

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od 2015 w Lektorze

Fascynuję się afroamerykańską odmianą języka angielskiego, historią transatlantycką, historią Ameryki w latach sześćdziesiątych a także amerykańską muzyką protestu.
Jestem zapalonym sportowcem zwłaszcza jeśli w grę wchodzą biegi długodystansowe i górskie wędrówki. Kocham podróżowanie na własną rękę w pojedynkę.
Zapraszam na zajęcia w miłej, przyjaznej atmosferze.

Adi

native-speaker języka angielskiego od 2013 w Lektorze

Teaching English since 2002, certified by NKJO Wroclaw and Cambridge examinations. I've taught in a variety of schools to hundreds of satisfied students, both general and professional English, from small children to pensioners. I travel frequently between Poland and the US, involved in conferences on Animal Studies, with publications in peer-reviewed academic journals and books. I also work as an editor in academic publishing.

Apart from teaching I enjoy  standup comedy, DIY, video games, and the company of my dogs.

Emilia

lektor języka angielskiego
absolwentka Uniwersytetu Opolskiego
od 2010  w Lektorze

Cześć! Mam na imię Emilia i od 2011 roku mam przyjemność prowadzić kursy z języka angielskiego dla Szkoły Językowej Lektor. Moja przygoda z nauczaniem języka Shakespeare'a zaczęła się już na studiach, kiedy to starałam się zarazić miłością do tego języka dzieci sąsiadów i znajomych. Zarówno w życiu, jak i w pracy kieruję się mottem: "Today is a good day to learn something new". Moją pasją są podróże. Lubię zwiedzać świat i próbować lokalne potrawy.

 

Kamila

lektor języka angielskiego
absolwentka filologii angielskiej
od 2014 w Lektorze

Cześć! Nazywam się Kamila. Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od 4 lat. Kocham to co robię i nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Nauczanie to moja pasja, a uczniowie są tymi, z którymi mogę się nią dzielić. W czasie swoich zajęć staram się kłaść nacisk na komunikację oraz na to, aby nauka języka angielskiego stała się przyjemnością dla moich uczniów. Oprócz nauczania kocham również taniec towarzyski, który w moim życiu jest obecny już prawie 15 lat. Mój ulubiony taniec? - Zdecydowanie energiczny ‘jive’!

David

native-speaker języka angielskiego
absolwent Brunel University w Londynie
od 2009 w Lektorze

My name’s David and I have lived and worked in Poland since the late nineteen nineties.

When the weather allows it, I enjoy,cycling, walking, and sailing my home-made boat.  When the weather doesn’t, almost anything connected to railways interests me, as does the world of science.

 

For some years now I have been a keen backgammon player, and I occasionally try my hand at poker and chess as well.  I’m also a fan of Polish cinema, and have seen over one hundred Polish films at the cinema over the last decade and a half.

 

You might hear me from time to time on language-teaching CDs.  One or two commercials for the English-speaking market have me as their narrator as well, so if you’re watching an advert and the voice sounds familiar, it’s probably me.

Sylwia

lektor języka angielskiego
absolwentka anglistyki
od 2007 w Lektorze

I love English - to moje hobby i moja praca. Uczę z uśmiechem jak czerpać radość z nauki. Psychologia i literatura dostarczają mi pomysłów na życie. Jestem niepoprawną optymistką i wierzę w cuda. Świat jest piękny a ludzie warci spotkania.

Marta

lektor angielskiego absolwentka NKJO UWr i WSH we Wrocławiu od 2009 w Lektorze

Zapalona miłośniczka podróżowania i gotowania z niedawno odkrytą pasją do gór i fotografii. Ciągle w ruchu i zawsze tryskająca energią. W czasie swoich podróży staram się 'wyłapywać' różnice językowe i właśnie to jest głównym obszarem moich zainteresowań. Jako lektorka staram się przekazywać uczniom swoją wiedzę z języka angielskiego w jak najprzyjemniejszy i jak najbardziej efektywny sposób, jednocześnie motywując do ciągłej pracy. Używam rozmaitych technik, tak aby trafiły do każdego. Tak w pracy jak i w życiu próbuję różnorodnych aktywności, od kickboxingu po zumbę, od nart po pływanie w gorących morzach. Na zajęciach na pewno nie będzie nudno. Do zobaczenia! :)

Pracuję w Lektorze od kilku lat. Cenię sobie zajęcia z dorosłymi, gdyż uczą się w sposób świadomy i refleksyjny. Zachęcam do nauki języka angielskiego używając różnych środków, tj. gier językowych, ciekawych ćwiczeń komunikacyjnych, słowotwórstwa, skojarzeń, definiowania (co u niektórych na początku wzbudza strach, a zmienia się w dobrą zabawę ). Za cel stawiam sobie przełamanie bariery językowej i aby nauka języka stała się dla każdego przyjemnością. Cieszę się, że swoją wiedzę mogę wykorzystać pracując jako lektor. Zapraszam na moje zajęcia!

Aleksandra

lektor języka angielskiego absolwentka NKJO w Legnicy oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej od 2011 w Lektorze

Nazywam się Ola i jestem lektorką mniej więcej od stu lat i tyle samo mam zamiar jeszcze uczyć :) Angielski jest moją wielką pasją i na zajęciach staram się zarazić nią moich uczniów - i tych młodszych, i tych starszych. Poza tym, uczę się jeszcze hiszpańskiego - by w przyszłości móc uczyć i tego języka.

Karol

native-speaker języka angielskiego
od 2007 w Lektorze

I came to Poland 12 years ago. Initially it was supposed to be only for six months. I started to teach English and my stay in Poland started to extend. After a while Wrocław became my second home. What I like most about my job is that I have opportunity to meet a lot of interesting people. You can say that I teach them English and they throughout their stories teach me the things I would have never learnt If I were doing some other job .

Przyjechałem do Polski 12 lat temu. Początkowo miało to być tylko na 6 miesięcy. W międzyczasie zacząłem uczyć angielskiego i ten okres się zaczął wydłużać. Po pewnym czasie Wrocław został moim drugim domem. To co najbardziej lubię w swojej pracy to kontakt z różnymi ciekawymi ludźmi. Można powiedzieć, że ja ich uczę angielskiego - a oni przez swoje opowieści rzeczy których bym nie poznał wykonując jakikolwiek inny zawód.

Małgorzata

lektor angielskiego absolwentka Wyższej Szkoły Filologicznej i Uniwersytetu Wrocławskiego od 2011 w Lektorze

Lektorka angielskiego z hiszpańską duszą (tak twierdzi mój mąż) :-)

Uwielbiam: angielski, salsę, dobrą kawę, wędkowanie, wszystko, co napisze Jodi Picoult (nawet listę zakupów), eksperymenty kulinarne, Bruce’a Springsteena i Amandę Marshall.

Lubię mówić, ale też słuchać i jestem dość uparta w dążeniu do celu.

Moje motto: Rób, to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.

Angielski jest dla mnie przede wszystkim pasją, którą staram  się przekazać kursantom. Dysponuję dużymi pokładami cierpliwości i determinacji. Priorytetem są dla mnie indywidualne potrzeby kursanta i na tej podstawie opieram każde zajęcia.

Ligia

lektor angielskiego tłumacz przysięgły absolwentka NKJO w Wałbrzychu i UWr od 2005  w Lektorze

Uczę... odkąd pamiętam

Uczę bo … jest 1000 powodów, ale głównie dlatego, że jest to zajefajna zabawa.

               ... zawsze mogę się nauczyć czegoś nowego od innych

                ...lubię widzieć efekty swojej pracy

W życiu najbardziej cenię... szczerość, lojalność i zaangażowanie

Gdybym nie była lektorką to bym … pokazywała pasażerom jak zakładać kamizelkę ratunkową w samolocie i zagadywałabym ich po angielsku.

Kiedy nie nauczam, a to się rzadko zdarza ...zwiedzam ciekawe miejsca te bliższe i dalsze, poznaję nowych ludzi i walczę z chwastami o przestrzeń życiową dla moich działkowych  kwiatków, staram się spędzać czas aktywnie.

Na co stawiam w życiu … na naukę języków obcych i dlatego od 3 lat zgłębiam tajnki języka chińskiego, ale póki co … zapraszam na swoje zajęcia z angielskiego. :)

Motto: 'Practice makes perfect”.

Joanna - lektor angielskiego Joanna

lektor angielskiego absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego od 2009 w Lektorze

Prywatnie to najchętniej spędzałabym całe dnie w ciepłym Oceanie Indyjskim, delektując się kulturą i pięknem natury i architektury Dalekiego Wschodu; ale również kocham Wrocław i przejażdzki rowerowe trasą pergola - wały - stare miasto. W długie jesienne i zimowe wieczory często zagłębiam się w literaturę opisującą Japonie, ucząc się przy tym języka japońskiego.

Moje motto życiowe to "Codziennie staraj się wykraczać poza swoje możliwości".

Wydaje mi się, że bycie lektorem to ciekawa i nierutynowa praca. Uczenie języka to często fajna zabawa, oglądanie filmów, czytanie bajek i powieści, rozmowy na różne tematy i odgrywanie scenek z życia codziennego -  ćwiczenia, które prowadzą ostatecznie do radości i dumy mojego słuchacza, ze potrafi się odnaleźć w innej niż polsko-języczna rzeczywistość.

 

Hania - lektor angielskiego w Lektorze Hanna

lektor języka angielskiego absolwentka Uniwersytetu Śląskiego od 2008 lat w Lektorze

W posługiwaniu się językami obcymi piękny jest dla mnie już sam moment zrozumienia, kiedy dwie osoby pochodzące z różnych krajów potrafią – dosłownie i w przenośni – znaleźć wspólny język. Pozwala to, mimo wszystkich wizualnych różnic, poczuć się jak w domu w nawet najbardziej odległym zakątku świata. Między innymi  tego właśnie doświadczam oddając się jednej z największych moich pasji jaką jest podróżowanie.

 

Zobacz  lektorów niemieckiego
Zobacz lektorów innych języków