Magdalena | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Magdalena

lektor języka angielskiego
absolwentka NKJO we Wrocławiu
od 2014 w Lektorze

O sobie samym: 

Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od kilku lat, równocześnie przygotowując pracę doktorską z historii architektury. Interesuję się historią Wrocławia i Śląska, zwłaszcza w XIX wieku ze szczególnym naciskiem na architekturę tego okresu.
W wolnych chwilach: czytam (głównie reportaże podróżnicze i komiksy), uczę się języków obcych, uprawiam sport (kickboxing, snowboard, tenis), gotuję, szwendam się z aparatem fotograficznym, odwiedzam wystawy, szyję, tworzę biżuterię, maluję, szwendam się po targach staroci, planuję podróże (te całkiem bliskie rowerem po Wrocławiu, jak i te trochę dalsze...najczęściej na południe Europy lub na Wyspy Brytyjskie). Kolekcjonuję książki kucharskie, zwłaszcza takie, które łączą w sobie moje trzy pasje: gotowanie, dobrą fotografię i podróże.
Lubię uczyć zarówno dorosłych jak i dzieci, ale zajęcia z tymi drugimi cenię sobie szczególnie. Młode umysły są niezwykle chłonne, mają mniej uprzedzeń i oporów niż dorośli, a poprzez zabawę budujemy ich pozytywne skojarzenia z językiem obcym, które zaowocują w późniejszych latach nauki.