Katarzyna | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Katarzyna

lektor języka hiszpańskiego absolwentka kulturoznawstwa i filologii hiszpańskiej od 2009 w Lektorze
 

O sobie samym: 

Dla mnie język hiszpański to nie tylko corrida, flamenco i tapas ale również rzeczy niewidoczne, takie jak temperament, żywiołowość i otwartość. Na moich zajęciach staram się zafascynować największą miłością mojego życia jaką jest język hiszpański. Pokazać, że gramatyka wcale nie taka straszna jak ją malują, i że każdy może mówić po hiszpańsku. Największą satysfakcję w pracy sprawiają mi postępy moich uczniów. Obserwowanie coraz to większej swobody i samodzielność w komunikowaniu się kursantów.

Moje zainteresowania od lat związane były z Ameryką Łacińską, w szczególności z kulturami prekolumbijskimi. Dlatego też temat obu moich prac magisterskich związany był z kulturą Azteków. Przede mną jeszcze podróż do krainy Majów, Azteków i Inków. W trakcie studiów byłam na dwuletnim stypendium zagranicznym na Uniwersytecie w Barcelonie, gdzie absolutnie zauroczona zostałam magią Katalonii.

Wolny czas spędzam aktywnie i najczęściej na świeżym powietrzu. Lubię podróżować, najchętniej rowerem, odkrywając malownicze zakątki Polski jak i świata. Ostatnio zafascynowała mnie wspinaczka, od czasu do czasu również żegluję.

Ze Szkołą Języków Obcych LEKTOR mam przyjemność współpracować od ponad 4 lat. Cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm, wsparcie metodyczne oraz miłą atmosferę. A najważniejsze jest to, że szkoła nadąża za wymaganiami kursantów, wykorzystując innowacyjne metody nauczania.

 

Zapraszam na zajęcia, na wspólne spotkanie, na którym z chęcią podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. ¡Hasta pronto!