Magdalena | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Magdalena

lektor język francuskiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 2010 w Lektorze

O sobie samym: 

Uczę francuskiego od 18 lat, moje doświadczenie jako nauczyciela sprawiło iż głęboko wierzę, że nie ma osoby, która nie jest w stanie nauczyć się języka obcego. Pierwsze co staram się zrobić z moim uczniem to to by uwierzył w swoje możliwości, pozbył się tzw. bariery językowej, przekonał się, że francuski to całkiem poukładany język i nie taki straszny jak głoszą. Dużą wagę przywiązuję też do fonetyki, ciekawostek kulturalnych, a gramatykę traktuję jako narzędzie, a nie cel sam w sobie. Korzystam z najnowszych podręczników wydanych we Francji...i ciągle się dokształcam gdyż uważam, że nie można stać w miejscu.

Jednocześnie od 4 lat uczę języka polskiego jako obcego co daje mi, oprócz satysfakcji z pracy, znajomości i przyjaźnie, i nowe spojrzenia na nasz język i kulturę.

W wolnym czasie podróżuję szczególnie po Polsce i Czechach, fotografuję dworce, lotniska, stare kamienice. Uwielbiam gotowanie i spędzenie czasu z przyjaciółmi, a kawa i czekolada to mój idealny dodatek do spotkań czy lektury na domowej kanapie.