Anna | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Anna

lektor języka niemieckiego absolwentka filologii germańskiej od 2015 w Lektorze

O sobie samym: 

Servus!   Wie geht’s ?
Mam na imię Ania i zapraszam Was na zajęcia z języka niemieckiego. Jestem osobą, która w to co robi wkłada duuuuuużo pozytywnej energii i duuuużo przy tym gestykuluje ;D Nic nie poradzę…;)  Uczę z zaangażowaniem i kontakt z Wami zwyczajnie sprawia mi przyjemność. Zresztą, to przede wszystkim Wasza energia sprawia, że lubię to co robię i staram się zarazić tym wszystkich dookoła.
Moje wrodzone poczucie humoru i otwartość na ludzi sprawia, że poczujecie się w moim towarzystwie komfortowo a przede wszystkich nie musicie obawiać się nudy na zajęciach. A to głównie dlatego, że w swojej pracy stawiam przede wszystkim na podejście komunikacyjne i metody bezpośrednie nauczania języka. Najważniejsze to chcieć i nie bać się mówić a poprawność gramatyczna utrwali się wręcz przy okazji.
Jako lektor wyznaję motto: im prościej tym lepiej. Poza tym im mniej konwencjonalnie i w formie zabawy tym więcej zapamiętujecie, bo uruchamiacie przy tym swoje emocje, zmysły a przede wszystkim dobrze się przy tym wszyscy bawimy! W moim przekonaniu to bardzo sprzyja procesowi uczenia i motywuje Was do nauki. A ja… cóż ja – jestem wtedy postrzegana jako przyjazny i pomocny partner w nauce, a nie bezkrytyczny i wymagający znawca przedmiotu :b
Tschüs und bis bald!