Obozy dla dzieci 2019

Na jakie kolonie i obozy najchętniej jeżdżą dzieci podczas wakacji?

obozy dla dzieci 2016

 

Stojąc przed wyborem letniego wyjazdu, w sytuacji kiedy mamy wątpliwości na jaką kolonię czy obóz wysłać dziecko, warto zastanowić się czym się dziecko interesuje. W programach obozów tematycznych znajdziemy mnóstwa atrakcji - zajęcia sportowe, wycieczki, zabawy integracyjne, taneczne, plastyczne, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Te dzieci, które wiedzą, że chcą spróbować swoich sił w konkretnej dziedzinie lub wcześniej zaczęły uprawiać dany sport, mogą bez cienia wątpliwości wybrać kolonię czy obóz o profilu sportowym - ofert nie brakuje. Można pojechać nad polskie morze, w góry, nad jeziora, ale także na kolonie i obozy zagraniczne do Włoch, Francji, Hiszpanii, Anglii.

Bardzo popularne podczas wakacji są także kolonie i obozy   artystyczne, dla dzieci które niezbyt pasjonują się sportem. Są to kolonie aktorskie, taneczne, muzyczne, plastyczne. Oczywiście podczas tego typo kolonii i obozów nie brakuje reakreacji i rozrywki, a także wypoczynku na łonie natury. Podobnie na obozach językowych, które dla dzieci i młodzieży są świetną okazją do przyjemnej i efektywnej nauki języka oraz szybkiej powtórki swoich umiejętności.

Jeśli rodzice mają watpliwości na jaką kolonię czy obóz wysłać swoje dziecko podczas wakacji, w pierwszej kolejności powinni zapytać o to swoją pociechę. Decyzję o wyborze obozu, czy kolonii warto podjąć wspólnie z dzieckiem, po  to, by miało poczucie, że rodzice szanują jego zdanie, ale także po to, by móc rozłożyć odpowiedzialność za trafność wyboru na rodzica na dziecko. Jeśli nasza pociecha będzie mogła wybrać kolonię, to nawet jeśli nie do końca sprosta ona oczekiwaniom, pozostanie jej satysfakcja z własnej decyzji.

 

Kontakt

LEKTOR Travel  sp. z o.o.

ul.Oławska 25

50-123 Wrocław

tel. 71 3725292

info@lektor-travel.pl

www.lektor-travel.pl

Opłaty za obozy i kolonie prosimy wnosić na;

Nr konta: 33 1600 1462 1844 5031 3000 0001

 

Zadaj pytanie (Contact us)

Obozy dla dzieci 2019

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.