Obozy językowe za granicą|Kursy językowe za granicą | Kursy językowe w Anglii | Kursy zagraniczne
  • oferta kursów zagranicznych

Kursy językowe za granicą

Obozy językowe za granicą - zagraniczne kursy językowe

LEKTOR od 30 lat oferuje wyjazdy na kursy językowe za granicę. Jest to najbardziej efektywny sposób nauki języków. Uczysz się języka nie tylko na kursie językowym,  ale także w sklepie, na ulicy, podczas zwiedzania Londynu, Paryża czy Rzymu. Taki wyjazd na obóz językowy za granicą to niezapomniane wrażenia i szybkie postępy językowe. Kursy językowe za granicą przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży  w każdym wieku. Obozy językowe za granicą są dla młodzieży i dzieci.
Możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego czy  francuskiego w międzynarodowym towarzystwie na wybranym kursie językowym za granicą .
Nasze zagraniczne szkoły językowe gwarantują nowoczesne metody nauczania języków obcych, dzięki którym zauważysz szybkie postępy w komunikacji. Zwiedzisz świat i poznasz ciekawych ludzi.
 

Kursy angielskiego za granicą

Angielski
w USA - oferta na życzenie

Angielski w USA

Angielski
w Kanadzie - oferta na życzenie

Kursy angielskiego w Kanadzie

Kursy niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego za granicą

Włoski
we Włoszech

Hiszpański
w Meksyku - oferta na życzenie

Kursy hiszpańskiego w Meksyku

 

Zagraniczne szkoły językowe, z którymi współpracujemy są akredytowane przez:

obozy za granicąobozy językowe za granicą- w Londynieobozy językowe za granicą- w Wielkiej Brytaniiobozy językowe  za granicą- w Niemczechobozy językowe za granicą- we Francjiobozy językowe za granicą - w Hiszpanii

Kursy angielskiego za granicą

Jak wyglądają zajęcia językowe

Jak wyglądają zajęcia językowe

Nauka na kursach zagarnicznych odbywa się w grupach międzynarodowych przy zastosowaniu nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Lektorami są wyłącznie wykwalifikowani lektorzy  zagranicznej szkoły (native speakers). Po zajęciach można korzystać z laboratorium językowego, centrum komputerowego, biblioteki...

Gdzie mieszkają uczestnicy

Gdzie mieszkają uczestnicy

Szkoły językowe za granicą zapewniają zakwaterowanie u starannie dobranych miejscowych rodzin lub w akademikach / domach studenckich, zwanych rezydencjami. Szkoła zagraniczna gwarantuje także całodzienne wyżywienie lub śniadania i obiadokolacje z możliwością wykupienia tanich lunchów na terenie szkoły. Możliwe jest również zakwaterowanie w hotalach.

Czas wolny

Czas wolny

Oprócz codziennych lekcji języka zagraniczne szkoły językowe organizują bogaty program zajęć sportowych (basen, siatkówka, koszykówka, squash itp.), towarzyskich (wieczory międzynarodowe, dyskoteki, barbecue, wieczory filmowe itp.) oraz całodniowe i półdniowe wycieczki w ciekawe miejsca. Zaletą kursów zagarnicznych jest możliwość używania języka przez cały dzień.

Rezerwacja kursu

Rezerwacja kursu

Aby zapisać się na zagraniczny kurs językowy Klient powinien wypełnić Kartę Zgłoszeniową i podać wszystkie dane dotyczące wyjazdu.
Rezerwacja kursu językowego za granicą wymaga ponadto wpłacenia depozytu rezerwacyjnego.

Błąd

×

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lektor/lektor.com.pl/lektor.com.pl/includes/common.inc:2797) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/lektor/lektor.com.pl/lektor.com.pl/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/lektor/lektor.com.pl/lektor.com.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 w xmlsitemap_node_create_link() (linia 194 z /home/lektor/lektor.com.pl/lektor.com.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).

Kursy angielskiego za granicą

Kursy niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego za granicą