Kursy językowe za granicą.
  • oferta kursów zagranicznych

Kursy zagraniczne

Co można robić w czasie wolnym od nauki?
Co można robić w czasie wolnym ?

Oprócz codziennych lekcji języka oferowane przez nas szkoły organizują bogaty program zajęć sportowych (basen, siatkówka, koszykówka, squash itp.), towarzyskich (wieczory międzynarodowe, dyskoteki, barbecue, wieczory filmowe itp.) oraz całodniowe i półdniowe wycieczki w ciekawe miejsca.

Jak wyglądają zajęcia językowe?
Jak wyglądają zajęcia językowe?

Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych przy zastosowaniu nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Lektorami są wyłącznie wysoko kwalifikowani nauczyciele zagranicznej szkoły (native speakers). Po zajęciach można korzystać z laboratorium językowego, centrum komputerowego, biblioteki...

Gdzie uczestnicy kursów mieszkają?
Gdzie uczestnicy kursów mieszkają?

Szkoły zapewniają zakwaterowanie u starannie dobranych miejscowych rodzin lub w akademikach / domach studenckich, zwanych rezydencjami. Gwarantują także całodzienne wyżywienie lub śniadania i obiadokolacje z możliwością wykupienia tanich lunchów na terenie szkoły. Możliwe jest również zakwaterowanie w hotalach.
 

Kursy dla młodzieży poniżej 16 lat
Kursy dla młodzieży poniżej 16 lat

Dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia proponujemy wakacyjne programy kursów młodzieżowych łączące naukę języka z atrakcyjnym programem sportu, zwiedzania i wypoczynku. Kursanci są cały czas pod opieką nauczycieli i animatorów zagranicznej szkoły. Szkoły nie oferują całodobowej opieki, jak ma to miejsce na koloniach organizowanych w Polsce, więc wyjazdy wymagają pewnej samodzielności.

Kursy biznesowe i specjalistyczne
Kursy biznesowe i specjalistyczne

Wiele szkół oferuje dodatkowo możliwość uczestnictwa w kursach języka w biznesie oraz specjalistycznych pracujących w międzynarodowych firmach. Są to kursy dla osób na minimum średniozaawansowanym poziomie języka, przede wszystkim pracujących w konkretnych branżach lub dla studentów ostatnich lat studiów.

Jakie są rodzaje kursów?
Jakie są rodzaje kursów?

Szkoły językowe oferują różne warianty zajęć językowych - kursy standardowe, intensywne i superintensywne, a więc można dobrać ilość lekcji do swoich potrzeb oraz możliwości. Oprócz tego każda szkoła oferuje lekcje indywidualne (np. jako uzupełnienie kursu standardowego, podczas których kursant ma możliwość maksymalnego dostosowania zajęć do swoich indywidualnych celów).

Jak dobrze należy znać język żeby pojechać na kurs?
Jak dobrze należy znać język ?

Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego po zaawansowany. Kwalifikacja następuje na miejscu na podstawie testu i rozmowy.

Kiedy wyjechać na kursy zagraniczne
Na jak długo można wyjechać?

Udział w kursie można wziąć przez cały rok kalendarzowy. Oferta dla młodzieży przygotowana jest na okres wakacyjny. Można zdecydować się na dowolną długość kursu, jednak minimalny okres wyjazdu to dwa tygodnie. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek.

Gdzie odbywają się kursy?
Gdzie odbywają się kursy?

Kursy odbywają się w renomowanych zagranicznych szkołach językowych. Wszystkie współpracujące z nami szkoły są autoryzowane przez organizacje zrzeszające uznane szkoły językowe (British Council, EnglishUK, Geselschaft für die deutsche Sprache, IALC, FIYTO, ALTO). Fakty te stanowią o wysokim poziomie oferowanych przez nas kursów.

Kursy językowe za granicą.

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.