Kursy językowe w Anglii - LSI 2018
  • oferta kursów zagranicznych

Language Studies International

kursy językowe za granicą

Cambridge jest kosmopolitycznym miastem z niesamowitą architekturą - zarówno nową jak i starą. Warto zobaczyć Cambridge z kilku powodów: średniowiecznych ulic, ogrodów, mostów, ale też muzeów, galerii, sklepów etc. Podróż do Londynu trwa ok. godziny. Obecnie Cambridge jest tętniącym życiem miastem, pełnym młodych ludzi i studentów. Szkoła położona jest w malowniczej dzielnicy willowej 15 minut od centrum. W szkole mieści się 10 sal lekcyjnych, biblioteka oraz sala komputerowa z bezpłatnym dostępem do internetu.

angielski w Anglii

LSI London Central mieści się w sercu dzielnicy West End, czyli w samym centrum Londynu. Jest stąd blisko do the British Museum, University College London czy sklepów na Oxford Street lub modnego Soho. Natomiast LSI London Hampstead mieści się w willowej dzielnicy oddzielonej tylko krótką podróżą metrem od najbardziej znanych miejsc w Londynie. Szkoła znajduje się kilka minut pieszo od transportu publicznego, sklepów, kafejek, restauracji, tradycyjnych pubów, teatrów, kin, centrów handlowych oraz parku Hampstead Heath. Oba budynki dysponują nowoczesnymi salami lekcyjnymi oraz biblioteką, salą komputerową i bezprzewodowym internetem.

angielski w Anglii

Brighton to nadmorskie miasto, w którym nie sposób się nudzić - parki, plaża, stajnie i kluby jazdy konnej, pola golfowe, trasy spacerowe, galerie handlowe i centra sportowe oferują mnóstwo atrakcji. Szkoła mieści się w dzielnicy willowej, 5 minut spacerem od plaży. Jest to wiktoriański budynek z 7 klasami i centrum multimedialnym z darmowym dostępem do internetu. W pobliżu szkoły są sklepy oraz dworzec autobusowy i kolejowy, które umożliwiają łatwy dostęp do Londynu.