Obozy językowe za granicą 2015 |Kursy językowe za granicą - szczegóły
  • oferta kursów zagranicznych

Jak wyglądają kursy językowe za granicą

kursy językowe za granicą

Kursy odbywają się w renomowanych zagranicznych szkołach językowych. Wszystkie współpracujące z nami szkoły są autoryzowane przez organizacje zrzeszające uznane szkoły językowe (British Council, EnglishUK, Geselschaft für die deutsche Sprache, IALC, FIYTO, ALTO). Fakty te stanowią o wysokim poziomie oferowanych przez nas kursów.

obozy językowe za granicą

Udział w kursie można wziąć przez cały rok kalendarzowy. Oferta dla młodzieży przygotowana jest na okres wakacyjny. Można zdecydować się na dowolną długość kursu, jednak minimalny okres wyjazdu to dwa tygodnie. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek.

kolonie językowe

Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego po zaawansowany. Kwalifikacja następuje na miejscu na podstawie testu i rozmowy.

kursy językowe za granicą

Szkoły językowe oferują różne warianty zajęć językowych - kursy standardowe, intensywne i superintensywne, a więc można dobrać ilość lekcji do swoich potrzeb oraz możliwości. Oprócz tego każda szkoła oferuje lekcje indywidualne (np. jako uzupełnienie kursu standardowego, podczas których kursant ma możliwość maksymalnego dostosowania zajęć do swoich indywidualnych celów).

kursy językowe za granicą

Wiele szkół oferuje dodatkowo możliwość uczestnictwa w kursach języka w biznesie oraz specjalistycznych (kursy egzaminacyjne, angielski dla prawników, angielski dla osób pracujących w międzynarodowych firmach itp.). Są to kursy dla osób na minimum średniozaawansowanym poziomie języka, przede wszystkim pracujących w konkretnych branżach lub dla studentów ostatnich lat studiów.

kolonie językowe

Dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia proponujemy wakacyjne programy kursów młodzieżowych łączące naukę języka z atrakcyjnym programem sportu, zwiedzania i wypoczynku. Podczas nauki w szkole jak i w czasie programu pozalekcyjnego kursanci są cały czas pod opieką nauczycieli i animatorów zagranicznej szkoły. Szkoły nie oferują całodobowej opieki, jak ma to miejsce na koloniach organizowanych w Polsce, więc wyjazdy wymagają pewnej samodzielności.

obozy językowe

Szkoły zapewniają zakwaterowanie u starannie dobranych miejscowych rodzin lub w akademikach / domach studenckich, zwanych rezydencjami. Gwarantują także całodzienne wyżywienie lub śniadania i obiadokolacje z możliwością wykupienia tanich lunchów na terenie szkoły. Możliwe jest również zakwaterowanie w hotalach.

 

kursy językowe za granicą

Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych przy zastosowaniu nowoczesnych podręczników i pomocy dydaktycznych. Lektorami są wyłącznie wysoko kwalifikowani nauczyciele zagranicznej szkoły (native speakers). Po zajęciach można korzystać z laboratorium językowego, centrum komputerowego, biblioteki...

kolonie językowe

Oprócz codziennych lekcji języka oferowane przez nas szkoły organizują bogaty program zajęć sportowych (basen, siatkówka, koszykówka, squash itp.), towarzyskich (wieczory międzynarodowe, dyskoteki, barbecue, wieczory filmowe itp.) oraz całodniowe i półdniowe wycieczki w ciekawe miejsca.

Kliknij i zobacz - Jak zapisać się i wyjechać na kurs językowy za granicę – krok po kroku