Lektorzy Wrocław| Lektor języka niemieckiego - Colette

Colette

lektor języka niemieckiego - Colette

lektor języka niemieckiego absolwentka filologii germańskiej UWr od 2011 w Lektorze

O sobie samym: 

Hallo! Mam na imię Colette i wbrew temu co sugeruje moje imię, uczę języka niemieckiego a nie francuskiego. Nauczycielką chciałam być od zawsze. Już jako dziecko sadzałam lalki i misie przy stole i odpytywałam je z czytania ;) Praca lektora łączy w sobie to co lubię najbardziej: kontakt z ludźmi, zarażanie ich pasją do wszystkiego, co niemieckie jak i rozwijanie samej siebie, bo przecież uczenie wymaga kreatywności i otwartości. Uwielbiam Austrię, a zwłaszcza Wiedeń, w którym mieszkałam i studiowałam. Jestem niepoprawną optymistką. W wolnych chwilach uczę się angielskiego, czytam książki, jeżdżę na rolkach i na rowerze, aby móc bezkarnie objadać się czekoladą. Uwielbiam sushi i owoce morza.
Do zobaczenia na zajęciach :)

Błąd

×

Komunikat o błędzie

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/lektor/public_html/testowa.lektor.com.pl/includes/common.inc:2791) w drupal_send_headers() (linia 1499 z /home/lektor/public_html/testowa.lektor.com.pl/includes/bootstrap.inc).
  • TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /home/lektor/public_html/testowa.lektor.com.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 w xmlsitemap_node_create_link() (linia 194 z /home/lektor/public_html/testowa.lektor.com.pl/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module).