Paulina | Szkoła Języków Obcych LEKTOR - Kurs angielskiego Wrocław

Paulina

lektor języka niemieckiego
absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego
od 2003 w Lektorze

O sobie samym: 

Mam na imię Paulina i pracuję jako lektor języka niemieckiego w Szkole Języków Obcych „Lektor” we Wrocławiu. To właśnie tutaj poznałam tajniki zawodu lektora języków obcych, zarówno od strony metodycznej, jak i psychologicznej.

Praca w „Lektorze” to frajda, ciągłe spotkania z fajnymi ludźmi, możliwość doskonalenia warsztatu pracy, a przede wszystkim radość ze spotkań z moimi Kursantami. Wiem o czym mówię, ponieważ w 2013 roku minął mój 10 rok pracy w tej szkole.

A prywatnie?

Przede wszystkim mama bardzo zwariowanej dziewczynki (być może po mamusi) i żona nie mniej zwariowanego męża. Lubię mój dom, lubię go urządzać i właściwie ciągle coś w nim zmieniam. Moim hobby jest renowacja starych mebli. Wierzcie mi, nic tak nie relaksuje jak przecieranie, szlifowanie i malowanie rzeczy, które większość ludzi nazwałaby „gratami”. Aha, jest jeszcze mój ogród, moje kwiaty i Iwasiek, niespełna stu kilogramowy bernardyn, który wyprowadza mnie na spacer ;)

Lubię bliskie i dalekie podróże z moją Rodziną. Znajomi mówią również, że nikt nie piecze ciast tak dobrze, jak ja. Dla równowagi dodam jednak, że kiepska ze mnie kucharka.